Tere tulemast Holz Prof OÜ kodulehele!

HolzProf OÜ on tegutsenud turul juba üle 15 aasta.

Meie tegevusaladeks on puit-, metall- ja muude pindade töötlemiseks sobivate keskkonnasõbralike toodete väljatöötamine, tootmine ja müük.

Tootmistehnoloogia pidev täiustamine tagab toodete kestva kvaliteedi ja tõhususe. Kõik meie tooted vastavad kehtivate standardite nõuetele. Toodang on läbinud spetsiaalsed katsetused ning neile on omistatud vastavad sertifikaadid Euroopa akrediteerimis- ja sertifitseerimisasutuste poolt.

Pakutavad tooted sobivad kasutamiseks nii tööstuses, avalikus ruumis kui ka erasektoris. Kõik tooted võib kasutada nii sise – kui ka välitingimustes.
Meie kreedo:

Keskkonnasäästlikkus
Innovatsioon
Kõrge kvaliteet
PUIT

Puitpindade töötlemiseks pakume erinevaid puidukaitsevahendid, mis aitavad suurendada puidu tulepüsivust (euroklass B-s1,d0), kaitsevad puitu bioloogiliste välismõjude eest (kahjurid, mädanik, hallitus, sine jms.) ning puhastavad puidu pinda ja taastavad tema atraktiivse välimuse. Puitpindade töötlemiseks mõeldud tooted imenduvad puitu ning ei leostu muutes nii puitpinnad tugevamaks ja vastupidavamaks. Puidukaitsevahendid on läbinud nii labor – kui ka praktilised katsetused ning on heaks kiidetud Euroopa akrediteerimis- ja sertifitseerimisasutuste poolt.

METALL

Metallpindade töötlemiseks pakume tooteid, mis tagavad pinnale korrosioonikaitse ja peatavad rooste leviku. Veelgi enam: pakutav toode muundab olemasoleva rooste tugevaks kaitsekihiks muutes metallpinnad kulumiskindlamaks ning tagades pikema kasutusea.

MINERAALSED ALUSPINNAD

Kivi- ja betoonpindade töötluseks mõeldud tooted on kasutatavad nii sise- kui ka välistingimustes. Kasutatakse peamiselt määrdunud kivipindade puhastamiseks ja desinfitseerimiseks. Pinnatöötlus toob esile aluspinna loomuliku tekstuuri.

PUHASTUS- JA DESINFITSEERIMISVAHENDID

Meie puhastus- ja desinfitseerimisvahendid on keskkonnasõbralikud ja elusorganismidele kahjutud. Tooted ei sisalda lenduvaid aineid, kloori ega etanooli. Laia kasutusalaga tooted (eluruumid, tervishoiuasutused, toiduainetööstus, basseinid jms.) tagavad parima tulemuse pindade sügavpuhastusel ja desinfitseerimisel. Valida saab vastavalt eesmärgile järgmiste toodete seast:

We use cookies to collect and analyse information on site performance and usage, and to enhance and customise your experience and display advertising. By accessing the website, you consent to the use of cookies. More information can be found in our Privacy policy