Skip to main content

KES ME OLEME?

HOLZ Prof OÜ on tegelenud enam kui 15 aastat teadusuuringutega, mis keskenduvad innovaatilistele puit- ja muudele tööstuslikele toodetele ja nende arendamisele. Holz Prof OÜ valmistab oma tooteid kasutades unikaalset tehnoloogiat ning turustab nii tootmis- kui ka erasektoris.

Alates firma asutamisest oleme arendustegevuses saavutanud olulisi tulemusi. Meie tooted on kõrge kvaliteediga ja vastavad Euroopa määrustele ja seadustele.

Meie põhisuunad on

Tuletõkkepuidu kaitse

Oleme spetsialiseerunud puidu tulevastasele kaitsele (euroklass B-s1, d0). Tooted on sertifitseeritud ja testitud laborites ja praktikas. Pakume lahendusi, mis ei leostu, puidu struktuuriga keemiliselt ühendavad ja muudavad puidu tugevamaks ja tulekindlaks materjaliks.

Puidu kaitse

Valmistame tooteid puidule, mis sobivad kasutamiseks nii ruumisisestes tingimustes kui ka väljas. Tooted kaitsevad, viimistlevad ja tugevdavad puidu looduslikku tekstuuri. Hoiame ära ja peatame puidu biolagunemise, samuti pakume dekoratiivset viimistlust ja puidu renoveerimist.

Metalli kaitse

Meie metallikaitse suund pakub võimsat korrosioonikaitset, peatab juba alustatud metalli riknemise leviku ja hoiab ära uue rooste tekkimise. Seetõttu, vahend teisendab rooste ja suurendab metalli vastupidavust ja kasutusiga.

Puhastamine ja desinfitseerimine

Meie tooteid puhastamiseks ja desinfitseerimiseks on lihtne kasutada, keskkonda, inimesi ja loomi austav. Me ei kasuta lenduvaid orgaanilisi ühendeid, kloori ja alkoholi. Me desinfitseerime pinda hoolikalt, ei kahjusta, vaid säilitame selle tekstuuri.

Holz Prof OÜ viib aktiivselt läbi teadusuuringuid ning osaleb tunnustatud instituutideja laborite projektides. Oleme edukalt läbinud enam kui 60 ametlikku testi (SP Technical Research Institute Rootsist, MeKA–Forest and Wood Product Research and Development Institute Lätist jt).

Holz Prof OÜ tootmine ja arendustegevus vastavad kvaliteedijuhtimissüsteemi ISO 9001:2015 (QualityManagement System Standard) sertifikatsioonile, mille kinnituseks on Exova BM TRADA (Läti) poolt välja antud sertifikaat nr. 11297. Tehase tootmisohje (FPC) sertifitseerimise kohta on väljastatud Exova BM TRADA (Läti) poolt vastavussertifikaat nr. TT-PRS-0111.

Seadusandlus ja kliendid nõuavad keskkonnasõbralikke tooteid. Pingutame, et pakkuda neile ökoloogiliselt ohutuid vahendeid, mille loomisel ei teki ohtlikke jäätmeid. Holz Prof OÜ edu aluseks on ettevõtte stabiilsuses, efektiivsuses ja ohutuses saavutatud tasakaal.

Meie kvaliteedipoliitika

  • Töötame keskkonnasõbralikult, ressursisäästlikult ja väldime keskkonnareostust.
  • Hoolitseme selle eest, et kõik meie töötajad oleksid kvaliteedi- ja keskkonnateadlikud ning vastutaksid oma töötulemuste ja ettevõtte hea nime eest.
  • Keskendume oma kvaliteedialaste tegevuste järjepidevale arendamisele.
  • Tagame kvaliteedijuhtimissüsteemi vastavuse rahvusvahelistele standarditele.
  • Täiustame järjepidevalt koostööd tarnijatega.
  • Korraldame toodete testimist ja sertifitseerimist vastavalt erinevate turgude nõuetele.
  • Soovime, et rahul on nii klient kui lõpptarbija.
Holz Prof OÜ
Suur-Männiku 8,
11216 Tallinn, Estonia

Tel: +372 5561 2370
info@holzprof.ee
© 2024 Holz Prof OÜ
All Rights Reserved.