Millega töödelda vanu laudu?

Millega töödelda vanu laudu?

Selle ehitise ehitamiseks kasutati vanu laudu, mis vedelesid mahajäetud krundil ligikaudu 20 – 25 aastat.

Vana laud

Ligi pooled laudadest olid läbi mädanenud ja need visati ära. Ülejäänud laudu otsustati kasutada, et ehitada suvilasse kuur.

Millega töödelda vanu laudu?

Selleks, et renoveerida vana lauda on see vaja esmajärjekorras puhastada mustusest, seentest ja hallitusest, samuti vanast värvist ja lakist. Enne puidu töötlemist kontrollige, et laudadesse ei jääks vanu naelu, kruvisid või muid metallist kinnitusvahendeid. Seejärel võib laualoe kanda universaalse puidu ja mineraalpindade jaoks ettenähtud immutuskrundi Grunt Natur. Universaalne immutusvahend Grunt Natur tasandab töödeldavat pinda tänu võimele sügavalt imbuda sellesse, luues usaldusväärse pealispinna haakumiseks dekoratiivse kattematerjalidega. Laki ja värvimaterjalid katavad krundiga töödeldud pinna ühtlasemalt ja järelikult vähendavad oluliselt nende kulu. Immutuskrundi kasutamine annab võimaluse säästa värvil või lakil, kuna ilma krundita kulub laki ja värvimaterjale 70%-80% võrra rohkem puidu võime tõttu imada niiskust.

Immutuskrundi Grunt Natur

Selleks, et immutusvahend toimiks tõhusamalt, tuleb seda peale kanda kaks korda ajavahemikuga 30-40 minutit ja lasta laudadel hästi ära kuivatada. Kuivamise aeg sõltub niiskusest ja temperatuurist. See on ligikaudu 24-72 tundi. Kui lauad kuivavad ära võib alustada ehitamisega.

Immutuskrundil Grunt Natur on suured antiseptilised omadused koos pleegitava efektiga. Immutusvahendit võib kasutada peaaegu igat tüüpi pindade puhastamiseks ja desinfektsiooniks. Tihti kasutatakse seda niisketes ruumides ja märgades kohtades moodustuva musta hallituse eemaldamiseks.

Grunt Natur

Immutuskrunt GruntNatur on absoluutselt ohutu inimestele, loomadele ja keskkonnale. Immutuskrunt ei sisalda kloori, ei ole mürgine, ei lõhna ja on ohutu kasutamisel. Kasutatakse nii siseruumides kui ka välistingimustes.

Antud näites kasutati firma Tikkurila Vivacolor värvi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Holz Prof OÜ
Suur-Männiku 8,
11216 Tallinn, Estonia

Tel: +372 5561 2370
info@holzprof.ee
Holz Prof OÜ
© 2024 Holz Prof OÜ
All Rights Reserved.
BM UKAS ISO 9001
Edukas Eesti Ettevõte 2016
Edukas Eesti Ettevõte
Euroopa Regionaalarengu Fond