Kuidas hooldada terrassi?

Kuidas hooldada terrassi?

Teie terrass nõuab regulaarset hoolt sõltumata laudade kvaliteedist. Terrassi kaitsekiht kulub ilmastiku ja mehhaanilise koormuse tõttu, lauad võivad muutuda tumedaks ja kattuda hallitusega.

Kuidas hooldada terrassi

Terrassi loomuliku värvi säilitamiseks soovitame kasutada immutusvahendit HP Renovator, mis on veebaasiline, lõhnatu ning ohutu nii inimestele, loomadele kui keskkonnale. Immutusahendit HP Renovator saab kasutada mistahes puidu taastamiseks. Renoveerimisvahendi efektiivseks toimimiseks ja pikaajalise värske välimuse tagamiseks palume järgida alljärgnevaid soovitusi:

  1. Enne töötlemist tuleb terrass puhastada tolmust, mustusest ja muudest katetest, et renoveerimisvahend saaks imbuda sügavale puidu sisse. Kui terrass on kaetud laki või värviga, tuleb kate eelnevalt eemaldada lahusti või tööriistade abil.
  2. Kui terrass puutub kokku teiste värvitud pindadega, siis nende säilitamiseks tuleb pinnad katta, et immutusvahend ei satuks värvile.
  3. Kandke immutusvahend HP Renovator terrassilauale ja laske 20 minutit imbuda. Meie testidele tuginedes soovitame vahendit kanda vähemalt 100-150 ml/m2, sest just selline kogus imendub piisavalt sügavale.
  4. Peske pinnalt renoveerimisvahendi HP Renovator jäägid veega. Kasutage ämbrit ja harja või aiavoolikut, kuid veesurve ei tohi olla suurem kui 80 bar.

Ongi kõik, Teie terrass on valmis. Nüüd võite kanda töödeldud pinnale värsket värvi, lakki või õli. Puidu taastamis- ja kaitsevahend HP Renovator haakub hästi mistahes tootja dekoratiivsete materjalidega. Terrassi puiduõliga töötlemisel soovitame kasutada meie toodetud kaitseõli HOLZ OIL, sest see kaitseb Teie terrassi niiskuse ja UV-kiirguse eest.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Holz Prof OÜ
Suur-Männiku 8,
11216 Tallinn, Estonia

Tel: +372 5561 2370
info@holzprof.ee
Holz Prof OÜ
© 2023 Holz Prof OÜ
All Rights Reserved.
BM UKAS ISO 9001
Eesti Kaubandus-Tööstuskoja Liige
Edukas Eesti Ettevõte 2016
Edukas Eesti Ettevõte
Euroopa Regionaalarengu Fond