Puidukaitsevahend Holz Bio

Puidukaitsevahend Holz Bio

Otsene näide meie Holz Bio puidukaitsevahendi toimest.

Neid laudu töödeldi kümme aastat tagasi Holz Bio puiduimmutusvahendiga. Kogu selle aja kestel puutusid lauad kokku bioloogiliste ja klimaatiliste mõjuteguritega nagu päike, vihm, niiskus, hallitus, kahjurputukad, jms.

Holz Bio

Kirjeldatava eksperimendi jaoks valiti meelega lauad, mida puidumardikas oli juba seestpoolt kahjustanud. Vaatamata sellele pidasid töödeldud lauad veel kümme aastat vastu. Neid kasutati suvilas põrandalaudadena.

Puidukaitsevahend

Fotol kujutatud lauad näivad olevat kahjustusteta, kuna puidukaitsevahend ei tapa puidumardikat, vaid muudab sügavale puitu tungides selle omadusi, mistõttu see ei ole enam puidumardikale sobiv elukeskkond.

Sel viisil pikendab puidukaitsevahend Holz Bio puitdetailide ja -esemete kasutusiga. Sõltuvalt töötlemise kvaliteedist imbub puidukaitsevahend kuni 4 mm sügavusele puitu. Sellest piisab, et kaitsta puitu kahjurite ja hallituste eest ning tõsta puidu vastupidavust mehaanilistele koormustele.

Nagu fotodelt näha, ei suutnud puidumardikas ennast töödeldud puidupinnast läbi närida. Laudade pealispind on ühtlane; puuduvad ka mädaniku, hallituse või teiste kahjustuste jäljed.

Puidukaitsevahend Holz Bio on keskkonnaohutu, sügavale puitu tungiv puidukaitsevahend, mis moodustab bioloogilistele ja klimaatilistele mõjuteguritele vastupidava puidukihi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Holz Prof OÜ
Suur-Männiku 8,
11216 Tallinn, Estonia

Tel: +372 5561 2370
info@holzprof.ee
Holz Prof OÜ
© 2024 Holz Prof OÜ
All Rights Reserved.
BM UKAS ISO 9001
Edukas Eesti Ettevõte 2016
Edukas Eesti Ettevõte
Euroopa Regionaalarengu Fond