Skip to main content

Puidust kasvuhoone konstruktsioon ja taimekonteiner vajavad mürgivaba hooldust

Puidust kasvuhoone konstruktsioon

Keskkonnasäästlikkus ja ökoloogiliselt puhas sisu on vägagi aktuaalsed tingimused, eriti rääkides oma kodus kasutatavatest vahenditest. Kasvuhoonete ja taimekonteinerite puhul on oluline, et kasutatavad puidukaitse vahendid ei sisaldaks mürke ega kemikaale, mis võivad hiljem nii meie endi ja koduloomade organismi sattuda või taimedele kahjulikult mõjuda.
Samuti on oluline, et otsapidi mulla sees olev puit vastu peaks.

Juba peaaegu 20 aasta turul olnud Eesti tootja Holz Prof OÜ pakub tõhusaid ja keskkonnasäästlikke vahendeid puidu kaitsmiseks ja hoolduseks. Rahvusvahelisi auhindu pälvinud patenteeritud erikoostisega tooted ei ole kantserogeensed, ei sisalda lenduvaid aineid, raskemetalle ega kloori ning samu tooteid saab kasutada nii siseruumides kui välitingimustes.

Eesti tootja Holz Prof taskukohase hinnaga ja kvaliteetsed puiduhooldus- ja kaitsevahendid ei sisalda mürgiseid ega keskkonnale kahjulikke aineid. Holz Profi tooted on looduslähedased ja tagavad puidule pika eluea

Holz Profi tooted tagavad puidule pika eluea. Testide põhjal on Holz Bio puidukaitsevahendiga immutatud puit pärast viie aasta möödumist mullas endiselt muutumatu.

Nõuanded ise renoveerimiseks

Kui läheb renoveerimiseks, olgu tegemist siis kasvuhoone või taimekonteineriga, puhastatakse esmalt pinnad Holz renovaatoriga (puidupuhastusvahend), mis desinfitseerib ja eemaldab hallitus ning rohelised laigud. Seejärel kaetakse ühtlustatud pinnad Holz Bio puidukaitsevahendiga ning tulemus on sama hea kui uus.

Valida saab 3 erineva läbipaistva tooni vahel: pruun, roheline ja kollane. Soovi korral võib hiljem peale kanda hingava puiduvärvi. Kui aluskiht on korralikult kaitstud, püsib värv aastaid, ei mingit värvi koorumist ega puidu mädanemist.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Holz Prof OÜ
Suur-Männiku 8,
11216 Tallinn, Estonia

Tel: +372 5561 2370
info@holzprof.ee
© 2024 Holz Prof OÜ
All Rights Reserved.